Klub Mam w Zielonce 2015

Miło nam poinformować, że dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Zielonka rusza kolejny projekt Fundacji Mamy Wołomin mający za zadanie wspierać rodziny z małymi dziećmi. To już druga edycja stałego cyklu zajęć dla mam i innych opiekunów najmłodszych mieszkańców Zielonki.

zielonka_dof_projekt

Projekt „Klub mam w Zielonce” zakłada zorganizowanie i przeprowadzenie 36 atrakcyjnych dwugodzinnych zajęć o charakterze edukacyjno-wychowawczym oraz integracyjnym w okresie od lutego do grudnia 2015 r.:

Spotykamy się w każdy wtorek w godzinach 10:00 – 12:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Literackiej 20 w Zielonce.

klub mam w zielonce_1

 

Zmieniamy nieco formułę spotkań – naprzemiennie odbywać się będą Spotkania Tematyczne z Grupami Zabawowymi.

klub mam w zielonce_2

W każdy 1. i 3. wtorek miesiąca – spotkania tematyczne – mamy uczestniczące w projekcie poznają się i wspólnie wypracują tematy Was interesujące. Mamy nawiązane kontakty z ekspertami z zakresu psychologii dziecka, pedagogiki, rozwoju niemowląt, ale też z coachami i trenerami umiejętności miękkich – kogo zaprosimy, to będzie uzależnione od potrzeb uczestniczek. 

W każdy 2. i 4. wtorek miesiąca – Grupy Zabawowe – w zmienionym kształcie niż dotychczas – łączymy grupy wiekowe ufając w to, że zabawa w dużej mieszanej wiekowo grupie pozwoli dzieciom na tworzenie jeszcze lepszych więzi społecznych. Tym samym zajęcia będą dłuższe bo będą trwały 2 godziny.

Aby wziąć udział w zajęciach, należy przesłać do nas na adres mamy.wolomin@gmail.com zgłoszenie – formularz poniżej. Formularz można również przynieść na zajęcia. A na pytania odpowiadamy zarówno mailowo jak i poprzez facebook – na naszym fanpage znajdziecie zawsze aktualne informacje o planowanych spotkaniach. Zachęcamy również do przeglądania naszego bloga.

zgloszenie