CZARNE I BIAŁE spektakl dla dzieci – 30 maja

CZARNE I BIAŁE spektakl dla dzieci – 30 maja

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od ok 3 do 10 lat na spektakl „CZARNE I BIAŁE”

Zapraszamy na 30 maja na godz. 17:00 do Powiatowego Centrum Dziedzictwa i Twórczości ul. Orwida 20 w Wołominie (do Fabryczki).

Czarne i Białe 2 (2)bw_27

Poetycki spektakl dla dzieci utrzymany w stylu „Kabaretu Starszych Panów”. Poeta Pan Czarny i Malarka Pani Biała tworzą książkę o czarno-białym miasteczku. Widzowie biorą udział w przygodach Czarnego i Białego Kota, Białego Niedźwiedzia, Fotografa, Sroki-kłamczuchy, Białego Kruka, Rodziny Tralalińskich, obserwują czarno-białe zjawiska z otaczającej nas rzeczywistości. Poznajemy perypetie mieszkańców miasteczka bawiąc się klasyką poezji dziecięcej. Atrakcją spektaklu są płaskie lalki przypominające figury wycięte z kart książki. Muzykę do spektaklu stworzyła Agnieszka Glińska.

Bilety: koszt 10 zł/osobę (dziecko z rodzicem/opiekunem 20 zł). Przy zakupie 5 biletów jednocześnie, szósta osoba wchodzi gratis.

Wpłaty przyjmujemy na konto: 24 2030 0045 1110 0000 0388 9470 z dopiskiem teatrzyk + Imię i nazwisko. Na miejscu będzie lista z osobami, które wpłaciły.

Istnieje możliwość kupienia wejściówki na miejscu bezpośrednio przed spektaklem w cenie 15 zł/osobę.

Ważne:
– Prosimy o przybycie 10-15 minut przed spektaklem (by w spokoju się rozebrać i zająć miejsce). Rozpoczynamy spektakl punktualnie o 17:00
– Prosimy o nie jedzenie i nie picie podczas spektaklu.
– Nie zapewniamy opieki nad dziećmi, więc prosimy o przyjście dzieci wraz z opiekunem.

logo