Dołącz z Fundacją Mamy Wołomin do Szlachetnej Paczki

Dołącz z Fundacją Mamy Wołomin do Szlachetnej Paczki

Jak co roku Fundacja Mamy Wołomin bierze uział w Szlachetnej Paczce i przy okazji świąt pomaga potrzebującym. W tym roku wybraliśmy aż 3 rodziny: dwie matki samotnie wychowujące dzieci oraz samotną starszą panią.

W ramach akcji Mamy Wołomin skoordynuje zbiórkę rzeczy potrzebnych wybranym rodzinom i zadba, aby przekazane przedmioty naprawdę umiliły im świąteczny czas.

Będziemy wdzięczni jeżeli pomożecie nam skompletować paczki. Rzeczy można przynosić bezpośrednio do siedziby Fundacji do 10 grudnia (jesteśmy codziennie od ok 8:45 do 15, oraz w godzinach zajęć) lub po kontakcie z koordynatorem danej rodziny ustalić inną formę przekazania.

Poniżej znajdziecie kilka słów o wybranych przez nas rodzinach i ich potrzebach, a na końcu na bieżąco aktualizowaną przez nas listę tego, co już zebraliśmy, a co jeszcze jest potrzebne.

Rodzina 1: samotna starsza pani, któa po śmierci syna ma problemy z utrzymaniem się ze skromnej emerytury.
Najbardziej potrzebne rzeczy to: środki czystości, żywność oraz bon na leki.
(nasz wolontariusz koordynujący zbiórkę dla tej rodziny – Ania Komur, kontakt: 4nulka@gmail.com)

Rodzina 2: matka z dwójką dzieci – 6-letnią córką i 2-letnim synkiem. Obecnie w domu zajmuje się dziećmi (synek wymaga leczenia) oraz podnosi swoje kwalifikacje zawodowe aby móc podjąc jak najlepszą pracę po posłaniu synka do przedszkola.
Najbardziej potrzebne rzeczy to: żywność, środki czystości, ubrania i pomoce szkolne dla dziewczynki.
(nasz wolontariusz koordynujący zbiórkę dla tej rodziny – Magda Dmitruk, kontakt: ma.dmitruk@gmail.com)

Rodzina 3: matka z trzema synami- 7-letnim i 2-letnimi bliźniakami. Obecnie przebywa na urlopie wychowawczym i zajmuje się dziećmi.
Najbardziej potrzebne rzeczy to żywność, środki czystości oraz przybory szkolne.
(nasz wolontariusz koordynujący zbiórkę dla tej rodziny – Marta Cudna, kontakt: maartacudna@gmail.com)

Poniżej link do zestawienia w którym znajdują się bieżące, szczegółowe informacje o tym co jeszcze jest potrzebne

Jeśli chcecie pomóc, można również wpłacać dowolne kwoty na konto 24 2030 0045 1110 0000 0388 9470 – koniecznie z dopiskiem „darowizna na Szlachetną Paczkę” – z tego kupimy brakujące rzeczy oraz papier do pakowania – chcemy zrobić tym rodzinom prawdziwie świąteczne prezenty 🙂

Z góry dziękujemy za każdą pomoc w kompletowaniu paczek dla „naszych” rodzin. Razem możemy sprawić, że ich święta będą naprawdę wesołe 🙂

Logo PACZKA