DOM OTWARTY 2015

Dzięki dofinansowaniu z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich rozpoczynamy realizację wyjątkowego projektu: tworzymy Dom Otwarty tj. atrakcyjną i przyjazną przestrzeń o charakterze
klubu sąsiedzkiego.

Parter naszego domu przy ul. Prądzyńskiego 31 w Wołominie zostanie otwarty dla wszystkich osób chcących aktywnie spędzać czas i integrować się z innymi mieszkańcami Wołomina, jak też działać na rzecz miasta i jego mieszkańców. Lokal będzie otwarty przez 6 dni w tygodniu po 6 godzin lub dłużej w razie potrzeby.

Będziemy organizować spotkania kulturalne, edukacyjne i integracyjne, przede wszystkim dla osób dorosłych lub w razie potrzeby – dla rodzin czy dla młodzieży np. z zakresu rękodzieła, spotkania z grami planszowymi czy o charakterze dyskusji z mieszkańcami – tzw. inicjator aktywności.

Dodatkowo jesteśmy otwarci na formalne i nieformalne grupy mieszkańców tak, by ludzie mogli przyjść na kawę, ale też realizować swe pomysły. Chcemy pomagać osobom w działaniu, wspierać ich organizacyjnie i promocyjnie, angażować do kolejnych ciekawych działań na terenie naszego miasta.

FIO_MPiPS_logo1

Jeśli masz ochotę włączyć się w to działanie, lub po prostu zaintrygował Cię ten temat, prosimy o kontakt – 733 463 698/502 039 203 lub domotwarty.wolomin@gmail.com.

A poniżej dokumenty dot. Domu Otwartego:

Regulamin_Dom_Otwarty

Dom Otwarty zgłoszenie

Dom Otwarty zgłoszenie grupy

zgłoszenie organizacji wydarzenia

Konkurs – regulamin i wniosek