Klub Mam w Zielonce 2018

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne mamusie / babcie / ciocie / tatusiów / dziadków itp. na bezpłatne spotkania Klubu Mam w Zielonce. To projekt, który realizujemy od wielu lat na terenie gminy Zielonka.

Zapraszamy we wtorki w godzinach okołopołudniowych do sali znajdującej się przy ul. Literackiej 20 w Zielonce 🙂 Wszystkie zajęcia realizowane w ramach tego projektu, dofinansowanego przez Miasto Zielonka, są bezpłatne dla mieszkańców Zielonki.

Są to spotkania przeznaczone są dla rodziców z maluchami w wieku od 0 do 4 lat oraz dla rodziców oczekujących dziecka – zapraszamy gości, którzy przybliżają nam tematy związane z wychowaniem dzieci, rozwojem naszych maluchów, ale też rozwojem osobistym mam. W ramach projektu odbędzie się też cykl warsztatów dietetyczno-kulinarnych, a także zajęcia zabawowo-plastyczne.

Bliższych informacji szukajcie na naszym facebooku: https://www.facebook.com/MamyWolomin/ a także w grupie którą stworzyłyśmy na potrzeby bieżących kontaktów z uczestnikami zajęć: https://www.facebook.com/groups/1754480801507007/