Klub mam w Zielonce – Mowa ciała – 24 czerwca

Klub mam w Zielonce – Mowa ciała – 24 czerwca

24.06.2014 – godziny 10-12

ul. Literacka 20 OPS Zielonka

Kolejne spotkanie Klubu Mam w Zielonce będzie dotyczyło tego jak na co dzień używamy mowy ciała czyli gestów i ruchów, postawy, mimiki, spojrzenia. W sposób bardziej lub mniej świadomy, każdy z nas komunikuje się w sposób niewerbalny. Umiejętność czytania języka ciała może ułatwić życie.
Często nasi rozmówcy próbują w rozmowie ukryć to, co naprawdę myślą – mowa ciała jednak nigdy cię nie oszuka, musisz tylko nauczyć się ją poprawnie odczytywać.

Spróbujemy przybliżyć znaczenie różnych zachowań, jakie gesty oznaczają nastawienie pozytywne, a które negatywne oraz jako ciekawostka na co trzeba uważać za granicą, mimo że u nas jest to czym naturalnym.

Te zajęcia przeznaczone są dla rodziców z maluchami w wieku od 0 do 4 lat oraz dla rodziców oczekujących dziecka – zapraszamy gości, którzy przybliżają nam tematy związane z wychowaniem dzieci, rozwojem naszych maluchów, ale też rozwojem osobistym mam. W Wołominie taki klub mam funkcjonuje już od prawie 3,5 roku i w sumie skorzystało z niego ok 200 rodzin!

Teraz, dzięki dofinansowaniu z Miasta Zielonka tworzymy Klub Mam w Zielonce!

Zajęcia są bezpłatne.