Klub mam w Zielonce 2014

zielonka_dof_projekt

Miło nam poinformować, że dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Zielonka rusza kolejny projekt Fundacji Mamy Wołomin mający za zadanie wspierać rodziny z małymi dziećmi.

Projekt „Klub mam w Zielonce” zakłada zorganizowanie i przeprowadzenie 90 atrakcyjnych zajęć o charakterze edukacyjno-wychowawczym oraz integracyjnym w okresie od lutego do grudnia 2014 r.:

1. Klub Mam – cotygodniowe spotkania dla rodziców z niemowlętami i małymi dziećmi do lat 4 oraz rodziców spodziewających się dziecka. Każde spotkanie ma swój temat przewodni i jest prowadzone przez specjalistę z danego tematu – dopasowanego do potrzeb uczestników, w zakresie opieki i pielęgnacji niemowląt i małych dzieci, jak też umiejętności wychowawczych młodych rodziców. Spotkania są otwarte i bezpłatne dla wszystkich chętnych mieszkańców.

Miejsce i termin zajęć do ustalenia w zależności od preferencji uczestników spotkania – na tym etapie możemy wybrać OKIS lub ul. Przemysłową lub OPS na ul. Literacka 20.

Zaczynamy 11 marca – a informacje o bieżących tematach spotkań podajemy na fb – https://www.facebook.com/MamyWolomin/events i w aktualnościach na stronie – http://mamywolomin.pl/category/spotkania-planowane/

2. Grupy Zabawowe – cotygodniowe spotkania dla dzieci wraz z opiekunami, oparte o metodę grup zabawowych przeniesioną na nasz grunt z krajów anglosaskich i wychodzącą z założenia, że dziecko uczy się od wieku niemowlęcego, czerpiąc ze świata wszystkimi zmysłami. Zajęcia skoncentrowane będą na stymulowaniu rozwoju najmłodszych, a jednocześnie zapewniać będą rodzicom wsparcie i umożliwiać im wymianę doświadczeń. Na zajęciach śpiewamy, gramy, tańczymy, ale też malujemy, dotykamy i poznajemy świat wszelkimi zmysłami.

Czwartki w godz. 10:00-11:15 dzieci w wieku 2-4 lata
Czwartki w godz. 11:30-12:45 dzieci w wieku 0-2 lata

Zaczynamy 6 marca – Biblioteka Miejska, ul. Długa 18 bl. 14

Zajęcia odpłatne: 50 zł (kwota za cykl 15 spotkań do czerwca włącznie)

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania chęci udziału w projekcie poprzez wysłanie formularza zgłoszeniowego na adres: mamy.wolomin@gmail.com 

formularz zgłoszeniowy_zielonka – w pdfie

formularz zgłoszeniowy_zielonka – w wordzie

Zapraszamy mieszkańców Gminy Zielonka będących rodzicami / opiekunami dzieci w wieku od 0 do 4 lat, a także rodzicami oczekującymi dziecka, do udziału w projekcie „Klub Mam w Zielonce”. 

 

plakat