Spotkania Klubu Mam

Klub Mam to spotkania dla rodziców z małymi dziećmi w wieku do ok 3 lat – zapraszamy również kobiety w ciąży, tatusiów, babcie, opiekunki i wszystkich chętnych zdobyć wiedzę z zakresu wspierania rozwoju dziecka, wychowania, opieki i innych zagadnień związanych ze sprawowaniem opieki nad maluchem.

Każde spotkanie trwa 2 godziny i ma ustalony temat przewodni – w zależności od tematu oraz osoby prowadzącej, spotkanie ma charakter wykładu, prezentacji, moderowanej dyskusji lub luźnej rozmowy.

Tematy w klubie mam będą uzależnione od potrzeb uczestników, na ten moment planujemy następujące tematy:

(1) noszenie dzieci w chustach – spotkanie warsztatowe

(2) jak dbać o prawidłowy rozwój dziecka – spotkanie z członkiem Mensy

(3) co może jeść dziecko – spotkanie z dietetykiem

(4)  Zamiast klapsa – jak z szacunkiem wyznaczać granice

Mamy już wstępnie ustalone kolejne tematy, czyli wizytę logopedy, stomatologa dziecięcego, prawnika oraz innych gości, którzy z chęcią podzielą się swoją wiedzą z zielonkowskimi mamami 🙂

Spotykamy się w każdy wtorek w godz 10:00-12:00 w Ośrodku Pomocy Społecznej, przy ul. Literackiej 20 w Zielonce – po wejściu do budynku, schody po prawej stronie – w dół i korytarzem do końca. W korytarzu można zostawić wózek.

Zapraszamy na spotkania. Prosimy o jednorazowe przesłanie lub przyniesienie na zajęcia formularza zgłoszeniowego wraz z oświadczeniem: formularz zgłoszeniowy_zielonka – w pdfie, lub formularz zgłoszeniowy_zielonka – w wordzie.

 

zielonka_dof_projekt