Klub Mam – Zielonka

Klub Mam – Zielonka

Spotykamy się w każdy wtorek w godzinach 10:00 – 12:00 lecz uwaga uwaga, zmieniamy miejsce spotkań – widzimy się w Sali Zabaw Ale Frajda przy ul. Kolejowej 25.

Są to spotkania dla mam i opiekunów z dziećmi do 4 lat, które mają na celu wspieranie ich w zakresie wychowania dzieci, a także umożliwiające dzieciom atrakcyjną formę spędzania czasu nie tylko z mamą lu babcią, ale też w gronie równieśników, choćby były nim inne niemowlęta 🙂

Nasze tegoroczne spotkania będą połączeniem zajęć Grupy Zabawowe (czyli ogólnorozwojowe zajęcia w parach: opiekun plus dziecko) oraz Klubu Mam czyli przestrzeni dla mam i opiekunów dzieci do lat 4 tak, by umożliwić mamom wymianę doświadczeń. Na niektóre z zajęć będziemy zapraszać gości, w tym ekspertów z zakresu psychologii dziecka, pedagogiki, rozwoju niemowląt, ale też coachów i trenerów umiejętności miękkich – kogo zaprosimy, to będzie uzależnione od potrzeb uczestniczek.

Dzięki dofinansowaniu z Miasta Zielonka wszystkie nasze spotkania w Klubie Mam w Zielonce są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych opiekunów i rodziców z maluchami do 4 lat – zapraszamy również panie w ciąży.

Uwaga: Aby wziąć udział w zajęciach, należy zgłosić się przez formularz internetowy: http://goo.gl/forms/MsJbwpa9eb

 

Post Tagged with ,