Klubik Malucha 2014

Fundacja Mamy Wołomin przy wsparciu finansowym Gminy Wołomin, uruchamia „Klubik Malucha”.
W ramach pilotażowego projektu planujemy przeprowadzenie łącznie 18 spotkań. W każdy wtorek i piątek w godzinach 9-12 będzie można pozostawić dziecko (zamieszkujące gminę Wołomin) w wieku 2-4 lata pod opieką doświadczonych opiekunów.
Na każdym spotkaniu obecnych będzie 3 opiekunów, aby w sposób wystarczający zapewnić opiekę nad dziećmi i umożliwić poprowadzenie zajęć dydaktycznych w grupie. W czasie pobytu w Klubiku maluchy uczestniczyć będą w zajęciach ruchowych, plastycznych, muzycznych i dydaktycznych. Dzięki dostępowi do małego ogródka, część zajęć odbywać się będzie na świeżym powietrzu.
Dodatkowo raz w tygodniu poprowadzimy j. angielski w zabawowej formie.
Podczas spotkań dzieci będą miały zagwarantowane napoje.
Jeżeli chcesz, żeby Twoje dziecko brało udział w tym projekcie wypełnij formularz zgłoszeniowy dziecka oraz przeczytaj regulamin Klubiku Malucha.

Udział w kosztach ponoszonych przez rodziców, za pobyt dziecka w Klubiku podczas 18 spotkań, wynosi 75 zł.

Projekt dofinansowany z budżetu Gminy Wołomin.

 

Jeżeli chcesz, żeby Twoje dziecko brało udział w tym projekcie wypełnij FORMULARZiOSWIADCZENIE-Klubik Malucha oraz przeczytaj klubik malucha_regulamin. Podpisany dokument prześlij na adres e-mail: mamy.wolomin@gmail.com, a oryginał przynieś na spotkanie inauguracyjne dla rodziców 19 września;)

Projekt dofinansowany z budżetu Gminy Wołomin. logoWołomin