„Mapa marzeń” – warsztat rozwojowy dla kobiet – 16 stycznia, 10:00

„Mapa marzeń” – warsztat rozwojowy dla kobiet – 16 stycznia, 10:00

Wszystkie mamy marzenia i chciałybyśmy aby się spełniły. Nie wiemy jednak jak pomóc losowi i niewiele robimy aby je zrealizować. Jeśli chcesz odkryć swoje marzenia i dowiedzieć się jakie wartości reprezentują, przyjdź na Warsztaty .„Mapa Marzeń” to technika działająca na naszą podświadomość poprzez obrazki – symbole, słowa. W trakcie tworzenia mapy działają obydwie półkule mózgowe i pobudzamy swoją wyobraźnię i kreatywność. Stworzoną mapę warto umieścić sobie w domu, w widocznym miejscu i codziennie „podróżować myślami” po niej.

Warsztaty trwają 3 godziny, dzieci są mile widziane 🙂 … Zabierz ze sobą pozytywne nastawienie i stare, kolorowe magazyny.

Warsztaty poprowadzi Justyna Kwiatkowska – trener i certyfikowany coach kobiet Pracowni Sukcesu, mama dwójki synków. Pasją Justyny jest praca z kobietami, które dzięki wsparciu Justyny osiągają swoje cele i sprawiają, że lepiej im się żyje w domu czy w pracy. W wolnych chwilach Justyna pisze felietony.

Zapisy: mamy.wolomin@gmail.com i fb Więcej informacji: www.PracowniaSukcesu.com

Na zajęciach zbieramy darowizny na cele statutowe, a konkretnie na projekty które chcemy zrealizować w 2013 r. (aby ubiegać się o dofinansowania z gminy, starostwa czy UE potrzebujemy własnegowkładu finansowego )