Pobawmy się razem – grupy rozwojowe dla dzieci

Pobawmy się razem – grupy rozwojowe dla dzieci

1 lipca, MDK Wołomin

Nowatorskie zajęcia rozwojowo-integracyjne dla par: rodzic + dziecko / opiekun + dziecko mające za zadanie rozwój dzieci przez zabawę.
Celem zajęć jest rozwinięcie najważniejszych zdolności i umiejętności dziecka do których należą: koordynacja ruchowa, umiejętności językowe, zdolności interpersonalne, inteligencja emocjonalna, ogólnorozwojowe usprawnienie wszystkich zmysłów.

Na zajęciach będą wykorzystywane zabawy oparte na teorii Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne oraz globalnego czytania wg. Domana, jak również aktywności w oparciu o podręcznik „Zabaw fundamentalnych”, tzw. zabawy paluszkowe, zabawy zawierające elementy arteterapii, zabawy muzyczne i plastyczne. Wymienione aktywności mają na celu stymulowanie i wspieranie rozwoju wszystkich zmysłów dziecka, co pomoże mu aktywnie poznawać otaczający świat.

To spotkanie odbywa się w ramach całego cyklu trwającego od 6 maja do 1 lipca 2013 r.
Spotykamy się w poniedziałki w Miejskim Domu Kultury w Wołominie ul. Mariańska 7:
w godz. 9:30-10:30 Maluchy – dzieci chodzące (od 1,5 do 4 lat)
w godz. 10:30-11:30 Maluszki – dzieci leżące i wstające (poniżej 1,5 roku)

Obowiązują zapisy: wejdź na stronę http://mamywolomin.pl/?p=2089, pobierz formularz i oświadczenie, wypełnij i prześlij na adres e-mail: mamy.wolomin@gmail.com

Koszt 45 zł / para tj. dziecko + opiekun – cena za cały cykl.

Projekt „Razem – integracja rodzin w Powiecie Wołomińskim II edycja” realizowany jest przez Fundację Mamy Wołomin w okresie 20.04.2013-14.07.2013, dzięki dofinansowaniu z budżetu Powiatu Wołomińskiego na rok 2013