Klub Mam w Zielonce

Oto kolejny luty, i kolejna zapowiedź naszych spotkań w Klubie Mam w Zielonce.

W ramach projektu finansowanego przez Miasto Zielonka, zapraszamy wszystkie chętne mamy z dziećmi do ok 4 lat, jak również tatusiów, babcie, dziadków i innych opiekunów maluszków, a także kobiety w ciąży na cotygodniowe spotkania, które odbywać się będą od lutego do listopada 2016.

Spotykamy się w każdy wtorek w godzinach 10:00 – 12:00  lecz uwaga uwaga, zmieniamy miejsce spotkań – widzimy się w Sali Zabaw Ale Frajda przy ul. Kolejowej 25.

Ze względu na tę zmianę, opracowaliśmy też nową formułę spotkań – w sumie w ciągu roku odbędzie się 25 dwugodzinnych spotkań, które będą połączeniem zajęć Grupy Zabawowe (czyli ogólnorozwojowe zajęcia w parach: opiekun plus dziecko) oraz Klubu Mam czyli przestrzeni dla mam i opiekunów dzieci do lat 4 tak, by umożliwić mamom wymianę doświadczeń. Na niektóre z zajęć będziemy zapraszać gości, w tym ekspertów z zakresu psychologii dziecka, pedagogiki, rozwoju niemowląt, ale też coachów i trenerów umiejętności miękkich – kogo zaprosimy, to będzie uzależnione od potrzeb uczestniczek.

Ruszamy po feriach tj. 16 lutego – będzie to spotkanie organizacyjno-zapoznawcze (liczymy na nowe mamy i dzieci) z wykorzystaniem Grup Zabawowych czyli zajęć ogólnorozwojowych dla maluchów.

W ramach tegorocznego projektu zorganizujemy także cykl 6 warsztatów dla rodziców z zakresu umiejętności wychowawczych – będą to spotkania w godzinach popołudniowych lub wieczornych, przeznaczone przede wszystkim dla rodziców najmłodszych dzieci w wieku 0-6 lat.

Wszystkie zajęcia w ramach tego projektu są bezpłatne, a pierwszeństwo udziału mają mieszkańcy Zielonki.

Aby wziąć udział w zajęciach, należy zgłosić się przez formularz internetowy: http://goo.gl/forms/MsJbwpa9eb

Wymogiem udziału będzie podpisanie papierowego formularza zgłoszeniowego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych oraz wykorzystanie wizerunku (na potrzeby prowadzenia projektu, takie jak choćby wysyłanie emaili dot. zajęć, czy publikowanie zdjęć i relacji z zajęć)

W razie pytań prosimy o kontakt na adres: mamy.wolomin@gmail.com.

A jeśli jesteście zainteresowani tym jak wyglądał ten projekt w ubiegłych latach, przeszukajcie naszego bloga – znajdziecie tu sporo zdjęć i relacji z zajęć w 2013, 2014 i 2015 roku.

plakat