Rodzinna niedziela z grami planszowymi

Rodzinna niedziela z grami planszowymi

Po dłuższej przerwie, zapraszamy do wspólnych rozgrywek.

Począwszy od października będziemy spotykali się w każdą pierwszą niedzielę w godzinach poobiednich na wspólne pogranie w gry planszowe. Zapraszamy rodziców i dzieci, ale także młodzież i seniorów. Wszak gry planszowe to rozrywka dla każdego.

Spotkania są otwarte i będziemy już mieli wiele różnorodnych gier – już dzieci od ok 3 lat poprzez młodzież i osoby dorosłe, aż po osoby dojrzałe – każdy znajdzie coś dla siebie. Chcemy przybliżyć Wam tę świetną formę spędzania wolnego czasu – idealną zwłaszcza na jesienne i zimowe wieczory.

Jeśli znacie Chińczyka, Monopol i Scrabble, to wiedzcie, że obecnie funkcjonują setki gier, strategicznych, przygodowych, ekonomicznych, familijnych, imprezowych, a nawet kooperacyjnych – gdzie nie gramy przeciwko sobie, lecz razem ze sobą w jednej drużynie 🙂 Jeśli uwielbiacie gry typu Osadnicy z Catanu, Carcassone, czy Ticket to Ride – to będziecie mogli w nie pograć – przecież to klasyka. Zaprezentujemy Wam jednak całe spektrum różnych gier tak, by wciągnąć Was w planszówkowe szaleństwo 🙂

 

14045933_1179397278749561_1249377133790159366_n