Klub Rodzica – „Jak wychować bystre dziecko?” – 25 września

Klub Rodzica – „Jak wychować bystre dziecko?” – 25 września

25.09.2013r. w godz. 10-12 w MDK w Wołominie

„Jak wychować bystre dziecko?”

Kolejne spotkanie na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zajęć tj. mamy, tatusiów, babcie, dziadków, wujków, opiekunów itd.
Jak stymulować rozwój umysłu dziecka? W co się bawić? Dlaczego nie warto kupować zabawek edukacyjnych? W jaki sposób zachęcać do aktywności umysłowej i ile tak naprawdę można pomóc dziecku w rozwijaniu intelektu? O tym wszystkim opowie zaprzyjaźniona mama, Alina Rybałtowska, koordynatorka projektu Mensy Polskiej „Zdolne dzieci w szkole”, która przedstawi, co można robić, a czego warto unikać na kolejnych etapach rozwoju dziecka.

 

Jeśli chcesz wesprzeć naszą działalność, prosimy o dobrowolne wpłaty: 89 1020 1042 0000 8602 0276 1344 z dopiskiem „darowizna” – na koniec roku możesz odliczyć to od podatku. Nam przyda się każde 1 zł. Wydajemy to na pomoce dla dzieci, zatrudnienie specjalistów lub wkład własny do projektów realizowanych z gminą i starostwem. To dzięki Waszym wpłatom Fundacja istnieje i organizuje zajęcia dla rodzin z okolic Wołomina.