Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli się do Szlachetnej Paczki dla jednej z mareckich rodzin. Na nasze konto wpłynęło 505 zł, za co kupiliśmy pełną wyprawkę szkolną, buty dla chłopca i jego mamy oraz mleko i pieluchy dla maleńkiej dziewczynki. Dzięki Waszym darom spełniliśmy największe marzenie Kubusia – otrzymał hulajnogę. Wspólnymi siłami, z udziałem uczestników zajęć Mamy Wołomin oraz współudziale Filcove i Stonoga uzbieraliśmy 23 pełne kartony żywności, art. chemicznych, ubrań, zabawek i art. szkolnych. Wyglądało to imponująco – spójrzcie na zapakowane pudła! Jeszcze raz Wielkie Dzięki Wszystkim, którzy dołączyli się do tej akcji!

1454996_654707517885209_1621045158_n

A poniżej pismo, jakie otrzymaliśmy w podziękowaniu. Jesteście wielcy robiąc takie paczki!

„Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem MAZ-1634-055791), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Wchodząc do domu rodzina była bardzo ucieszona i zszokowana. Jakub piszczał i skakał z radości. Otwierając paczkę cieszyli się, śmiali. Oglądali dokładnie każdą rzecz, nie mogąc wyjść z podziwu, że to wszystko działo się naprawdę. Kubie najbardziej podobała sie hulajnoga, marzył o takiej i dziękuje, że jego marzenie się spełniło. Pani Wiolecie bardzo podobały się rzeczy, które dostała – teraz będzie mogła ciepło się ubrać., lecz najbardziej podobała się jej radość syna, mówiąc to wzruszyła się. Bardzo są wdzięczni za okazaną im pomoc.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Serdecznie dziękuje za współpracę, to była dla mnie przyjemność móc poznać tak wyjątkowa osobę jak Pani. Dziękuje i życzę aby spędzony czas z rodziną był chwila spokojną i radosną.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
„Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że otrzymaliśmy paczkę. Nie spodziewaliśmy sie takiej hojności. Mamy nadzieje, że ta paczka nam pomoże. Daliście nam nadzieje na to że dobroć, współpraca i porozumienie wciąż istnieje. Wierzymy w to, że i my będziemy kiedyś w stanie pomagać innym ludziom tak jak Panstwo pomogli nam. Życzymy zdrowia a szczególnie w tym okresie świątecznym, wspolńie spędzonych z rodzina niezapomnianych chwil. Dziękujemy”