Zajęcia rozwojowe w Wołominie – grupa popołudniowa

Zajęcia rozwojowe w Wołominie – grupa popołudniowa

Zapraszamy dzieci w wieku od 0 do 3 lat wraz z rodzicami lub opiekunami (mogą być babcie/ dziadkowie/ ciocie/ nianie itp.) na wspólne zabawy, które dzieciom pozwolą odkrywać świat, a dorosłych nauczą w praktyce wykorzystywać różnorodne metody pracy z dziećmi.

Zajęcia opieramy o Grupy Zabawowe oraz nagrodzone w ubiegłym roku przez CzasDzieci.pl – zajęcia Pobawmy się razem. Będziemy stosować zabawy fundamentalne, naukę czytania wg Domana, integrację sensoryczną – ruch rozwijający Weroniki Sherborne, a także metodykę Marii Montessori.

Celem zajęć jest zwiększenie kompetencji rodzicielskich, ale też praktyczna nauka efektywnego spędzania czasu z dzieckiem tak, by wspierać jego rozwój.

Całość to cykl 10 jednogodzinnych spotkań – udział w całym cyklu zajęć kosztuje 25 zł.

środy w godz 18:00 -19:00 w siedzibie Fundacji – ul. Prądzyńskiego 31
(dla dzieci które przebywają z rodzicami lub opiekunami w domach, proponujemy grupy w poniedziałki o 9:30 i 10:30 w Miejskim Domu Kultury)

 

DSCF8474 IMAG2856 IMAG1367 IMAG1372

Zapisy na maila mamy.wolomin@gmail.com z informacją którą grupą wybieracie.

Zajęcia są częścią projektu Szkoła dla rodziców realizowanego przez Fundację Mamy Wołomin dzięki dofinansowaniu Powiatu Wołomińskiego –http://mamywolomin.pl/szkola-dla-rodzicow/