Zajęcia z fotografią

Zajęcia z fotografią

18 lipca, godz. 11-13
ogródek Agnieszki (na wołomińskim Sławku)

Spotkanie klubu Mamy Wołomin tym razem dotyczyć będzie zasad fotografowania.

Każda z nas niejednokrotnie robiła zdjęcia – na wyjazdach, imprezach czy po prostu w ważnych momentach, a wraz z urodzeniem dziecka okazji do fotografowania jeszcze przybyło 🙂 Problem z jakim się spotykamy, to takie wykonanie zdjęcia, aby dziecko dobrze na nim uchwycić, aby pokazać jakie robi postępy i aby w odpowiednim momencie mieć aparat przy sobie.

Naszym gościem był Marcin, którego pasją jest fotografia. Przybliżył nam podstawowe zasady fotografii oraz  w praktyce nauczył kilku trików. Na co dzień Marcin oferuje sesje fotograficzne w super atrakcyjnych cenach. Okazje, jakie Marcin fotografuje to:

chrzty, śluby, sesje dla kobiet w ciąży, rodzinne, plenery narzeczeńskie i ślubne, fotografia dziecięca, fotoreportaże, fotomontaże etc. Kontakt bezpośredni: msatora81@gmail.com , tel. 608 247 124.

Aby spotkanie było prawdziwie efektywne, przyniosłyśmy aparaty fotograficzne –  by spróbować w praktyce porobić fotki naszym milusińskim. Dowiedziałyśmy się sporo o budowie aparatów, o kryteriach doboru aparatów oraz akcesoriów fotograficznych, jak też o samym fotografowaniu – czekamy na krótki konspekt z zajęć i obiecujemy wkrótce kolejne zajęcia plenerowe z fotografią 🙂

A póki co załączam dokumenty zw. z fotografią mające nieco przybliżyć temat osobom, które nie mogły być na spotkaniu lub tym, które potrzebują przypomnienia zajęć: fotografowanie

 

Dodaj komentarz