Zapraszamy do nowego projektu

Zapraszamy do nowego projektu

Zapraszamy wszystkie rodziny z małymi dziećmi z terenu powiatu wołomińskiego do udziału w nowym projekcie Fundacji Mamy Wołomin. Projekt „Jesień dla rodziny” zakłada przeprowadzenie atrakcyjnych zajęć edukacyjno-wychowawczych oraz integracyjnych:

1.      Grupy Zabawowe – cotygodniowe spotkania dla dzieci wraz z opiekunami, oparte
o metodę grup zabawowych przeniesioną na nasz grunt z krajów anglosaskich
i wychodzącą z założenia, że dziecko uczy się od wieku niemowlęcego, czerpiąc ze świata wszystkimi zmysłami. Zajęcia skoncentrowane będą na stymulowaniu rozwoju najmłodszych, a jednocześnie zapewniać będą rodzicom wsparcie i umożliwiać im wymianę doświadczeń. Udział osoby dorosłej z dzieckiem jest wymogiem tych zajęć.

Poniedziałki w godz. 9:15-10:45 dzieci w wieku 2-4 lata

Poniedziałki w godz. 11:00-12:30 dzieci w wieku 0-2 lata

Zaczynamy 7 października

Zajęcia odpłatne: 40 zł (kwota za cały cykl 10 spotkań)

 

2.      Planszomania – spotkania dla całych rodzin, podczas których będziemy grali w nowatorskie gry planszowe i inne, rozwijające nie tylko umiejętności logicznego myślenia czy zdrowe współzawodnictwo, ale też umiejętności współpracy (gry kooperacyjne)

11 października w godz. 17:00 – 21:00

8 listopada w godz. 17:00 – 21:00

13 grudnia  w godz. 17:00 – 21:00

Zajęcia bezpłatne

3.      Piknik Rodzinny – stoisko Fundacji Mamy Wołomin podczas Dni Powiatu
i organizowanego przez Starostwo Powiatowego Pikniku Rodzinnego, kiedy to przez 4 godziny od 14 do 18 prowadzić będziemy zajęcia dla dzieci i rodziców, animacje i konkursy oraz gry planszowe. Zapraszamy w dn. 28 września na parking obok Starostwa.